Harry Potter Fans
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Harry Potter Fans

Harry Potter Fans
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Salut

In jos 
AutorMesaj
cristy1999
Sef de Casa Ochi de Soim
Sef de Casa Ochi de Soim



Numarul mesajelor : 2
Personaj Preferat : Harry Potter
Data de inscriere : 06/03/2011

Salut Empty
MesajSubiect: Salut   Salut Icon_minitimeDum Mar 06, 2011 12:07 pm

Buna ! Ma numesc Harangus Cristian , sunt cunoscut ca si ,,cristy1999" pe acest forum , sunt din orasul Dej , jud. Cluj , ador ca si sport : dansul si parkour , ador gen de muzica : pop si hip-hop + inca niste melodii care sunt de la Stefan Banica si Voltaj . Sunt in clasa a V-a , am 12 ani , invat la scoala ,,Avram Iancu" Dej nr.2 , sunt destul de destept deoare am o singura medie de 9 , aceea la romana , restu doar de 10 si ador sa-mi fac prieteni . Cine este nou pe acest forum si vrea sa ne imprietenim as dori sa ma adauge la messenger cu id-ul de mess : ,, cristy.blue1999 " . Ar fi multe de spus despre mine , deoarece sunt foarte dechis si foarte dornic sa comunic . Deci , va rog adaugati-ma in lista de prieteni , ca nu musc si vreau sa ma imprietenesc ! Apropo , Uitativa la ce casa o sa ma puneti Very Happy...
Sus In jos
 
Salut
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Harry Potter Fans :: Scoala :: Noi elevi-
Mergi direct la: